signatura nečitelná

301331. Samota u vody

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 09.10.2019 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč