Jos. Janoušek - Řeka v krajině

Olej na plátně, 60x65 cm. Signováno vlevo dole Janoušek Jos., datováno 1921. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 65 cm

80862. Řeka v krajině
Dražba ukončena:03.07.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč