signatura  nečitelná - Přístav v Holandsku

Kresba tužkou, 46x31 cm. Signováno vpravo dole nečitelně 1942. Původní zdobený rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
58029. Přístav v Holandsku
Dražba ukončena:14.04.2021 19:43:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč