signatura nečitelná

58029. Přístav v Holandsku

popis: Kresba tužkou, 46x31 cm. Signováno vpravo dole nečitelně 1942. Původní zdobený rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 4 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen