signatura  nečitelná - Pózující

Olej na plátně, 92x63 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen,

signatura nečitelná
67561. Pózující
Dražba ukončena:17.10.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč