František Zobač - Podzim v kopcích

Olej na kartonu, 40x69 cm. Signováno vpravo dole Zobač František. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940
Pedagog, malíř, sběratel. Výtvarnou výchovu studoval na Pedagogickém institutu, malbě se učil u svého strýce, výborného malíře – samouka. Celý život pracoval jako pedagog, ve volném čase maloval rodnou Vysočinu.

308544. Podzim v kopcích
Dražba ukončena:04.05.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč