Olej na kartonu, 40x69 cm. Signováno vpravo dole Zobač František. Rám, sklo.
o autorovi: 1940
Pedagog, malíř, sběratel. Výtvarnou výchovu studoval na Pedagogickém institutu, malbě se učil u svého strýce, výborného malíře – samouka. Celý život pracoval jako pedagog, ve volném čase maloval rodnou Vysočinu.