signatura  nečitelná - Podzim v horách

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
14884. Podzim v horách
Dražba ukončena:30.11.2017 20:22:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč