signatura nečitelná

305523. Po dešti

popis: Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.07.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč