signatura  nečitelná - Plachetníce na moři

Olej na plátně, 40x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

signatura nečitelná
108020. Plachetníce na moři
Dražba ukončena:27.12.2023 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč