signatura  nečitelná - Odpočívající pocestný

Olej na kartonu. 27x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signatura nečitelná
302792. Odpočívající pocestný
Dražba ukončena:21.12.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.12.2019 9:05:14 1091