signatura nečitelná

303775. Na tržišti

popis: Olej na kartonu, 49x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.02.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 18.02.2020 11:38:28 6428