signatura nečitelná

16693. Na pastvě

popis: Olej na kartonu, 33x34 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.02.2018 20:57:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.02.2018 20:47:20 3502