signatura nečitelná

62066. Malebná víska

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:48:58

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 25.07.2021 20:43:58 2284
1 000 Kč 25.07.2021 20:36:29 5536