signatura  nečitelná - Lodě v přístavu

Olej na kartonu, 18x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
72240. Lodě v přístavu
Zbývá:6 dnů, 10 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 12.01.2022 22:39:31 7011