signatura  nečitelná - Ležící akt

Olej na plátně. 45x55 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
303356. Ležící akt
Dražba ukončena:25.01.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (25.01.2020 8:08:48) 2655