signatura nečitelná

302583. Ležící akt

popis: Keramika, délka: 27 cm, výška: 14 cm. Signováno.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 10.12.2019 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč