signováno azbukou nečitelně - Lesní říčka

Olej na plátně fixovaném na překližce. 30x44 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně,datováno 1916. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Vzadu darovací přípis,dílo vzniklo v zajateckém táboře za první světové války.

signováno azbukou nečitelně
303536. Lesní říčka
Dražba ukončena:08.02.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč