Olej na plátně fixovaném na překližce. 30x44 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně,datováno 1916. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
Pozn.: Vzadu darovací přípis,dílo vzniklo v zajateckém táboře za první světové války.