signatura nečitelná

41061. Lávka

popis: Kvaš. 10x21 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.02.2020 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 19.02.2020 21:45:16 3736