signatura nečitelná

303942. Křovinatá krajina

popis: Olej na kartonu, 28x34 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.03.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 08.03.2020 19:07:47 4441