signatura nečitelná

14487. Klauni

popis: Kombinovaná technika, 34x25 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2017 18:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29.11.2017 18:15:06 226