signatura nečitelná

303531. Hudební motiv

popis: Malba bělobou. 63x44 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.02.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 07.02.2020 22:06:15 2495