signatura nečitelná

303427. Horská chata

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x42 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.02.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.02.2020 1:12:08 6490