signatura  nečitelná - Honosné sídlo

Olej na desce, 12x20cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu věnování s datací 1897.

signatura nečitelná
303465. Honosné sídlo
Dražba ukončena:03.02.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč