signatura  nečitelná - Dívky s rybami

Litografie 79/150, 50x65 cm. Signováno vlevo i vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

signatura nečitelná
72312. Dívky s rybami
Dražba ukončena:09.02.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 09.02.2022 20:04:59 1143