signatura  nečitelná - Dívky s rybami

Litografie 79/150, 50x65 cm. Signováno vlevo i vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

signatura nečitelná
72312. Dívky s rybami
Zbývá:22 dnů, 3 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč