signatura  nečitelná - Chaloupky ve stráni

Olej na dřevě, 46x51 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V dřevě stopy po neaktivním červotoči - nepoškozuje malbu.

signatura nečitelná
8802. Chaloupky ve stráni
Dražba ukončena:29.03.2017 21:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč