signatura nečitelná

303514. Břízy u potoka

popis: Olej na plátně, 70x91 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 07.02.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.02.2020 11:32:56 6493