signatura  nečitelná - Brambořík

Olej na kartonu, 40,5x33 cm, signováno vlevo dole nečitelně, paspartováno, zaskleno.

signatura nečitelná
8294. Brambořík
Dražba ukončena:23.02.2017 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč