signatura nečitelná

306341. Borovice u vody

popis: Olej na kartonu, 30x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.10.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč