signatura  nečitelná - Bohatá kytice

Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
67567. Bohatá kytice
Dražba ukončena:17.10.2021 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč