Oscar Larsen - Akty v krajině - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 121x100 cm. Signováno vlevo dole Oscar Larsen. Rámováno.

o autorovi: 1882 - 1972

Rakouský malíř, grafik a historik. Mezi lety 1897 - 1901 navštěvoval katedru tisků a kreseb ve Vídni pod vedením Viktora Jaspera a Josepha Eugena Hörwartera. Studia dokončil v roce 1909 na vídeňské Akademii umění pod vedením Aloise Deluga. Během první světové války pracoval jako válečný malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9000 EUR

53820. Akty v krajině - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:17.12.2020 22:33:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč