signatura nečitelná

303401. Africká žena

popis: Olej na plátně, 67x37 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.01.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 28.01.2020 20:01:50 3314
600 Kč 26.01.2020 19:46:38 683