signatura  nečitelná - Abstraktní motiv

Olej na plátně, 46x50 cm, signováno vpravo dole nečitelně, datováno 93, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
10656. Abstraktní motiv
Dražba ukončena:31.05.2017 22:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč