S.G. Maran - Zimní odpoledne

Olej na kartonu, 49x67 cm. Signováno vpravo dole S.G. Maran. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

300339. Zimní odpoledne
Dražba ukončena:28.08.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč