S.G. Maran - Zima v horách

Olej na kartonu, 47x68 cm. Signováno vpravo dole S.G. Maran. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

308685. Zima v horách
Dražba ukončena:18.05.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč