S.G. Maran - Zátiší s ovocem a džbány

Olej na plátně, 61x71 cm. Signováno vpravo dole S.G. Maran. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

301837. Zátiší s ovocem a džbány
Dražba ukončena:01.11.2019 20:15:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč