S.G. Maran - Z Jihu

Olej na kartonu, 50x71 cm. Signováno vlevo dole S. G. Maran 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

40845. Z Jihu
Dražba ukončena:26.02.2020 20:59:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč