S. G. Maran

41774. Soubor dvou pragensií

popis: Lepty, 22x30 a 20x29 cm. Signovány vpravo dole tužkou Maran a vpravo dole v tisku S.G. Maran. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

dražba ukončena: 12.03.2020 20:56:53

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (12.03.2020 20:51:53) 6527