S.G. Maran - Soubor 5- ti akvarelů s pražskými motivy

Všechny: 44x30 cm, signovány S.G. Maran, rám, zaskleno.

Pozn.: Některé poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

16886. Soubor 5- ti akvarelů s pražskými motivy
Dražba ukončena:01.03.2018 20:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč