S.G. Maran - Květy ve džbánku

Olej na překližce, 44x40 cm, signováno vpravo nahoře S.G. Maran 1921, rám.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

11728. Květy ve džbánku
Dražba ukončena:28.06.2017 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč