S.G. Maran - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vlevo dole S.G. Maran 1918. Nerámováno.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

305957. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:28.08.2020 20:08:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč