S.G. Maran - Zátiší s ovocem a vázou

Olej na plátně, 66x75 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám místy poškozen, drobné defekty na malbě.

706. Zátiší s ovocem a vázou
Dražba ukončena:27.11.2013 18:36:27
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč