S.G. Maran - Rybářské bárky

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Maran 1927, rám.

1886, Brno - 1983
Grafik a malíř, který se zaměřoval na pražské motivy. Věnoval se krajinomalbě.

3058. Rybářské bárky
Dražba ukončena:30.09.2015 22:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč