S.G. Maran - Březový háj

Olej na kartonu, 44x51 cm, signováno vpravo dole S.G. Maran, rám.

1886, Brno - 1983
Grafik a malíř, který se zaměřoval na pražské motivy. Věnoval se krajinomalbě.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3202. Březový háj
Dražba ukončena:25.11.2015 21:17:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč