Severozápadní Persie - Írán 2. čtvrtina 20. stol. - Perský koberec Karadja

Rozměry 357x246 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené dokumentaci.

Severozápadní Persie - Írán 2. čtvrtina 20. stol.
152188. Perský koberec Karadja
Dražba ukončena:04.01.2026 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč