MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 31 cm. Zdobeno ruční malbou. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
severní Čechy 1. pol. 20. stol.
59189. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
900 Kč
2405
800 Kč
limit (19.05.2021 21:27:55)
5572
700 Kč
6680
600 Kč
limit (19.04.2021 13:25:27)
5572
500 Kč
5734