severní Čechy 1. pol. 20. stol. - Váza

Sklo, výška 31 cm. Zdobeno ruční malbou. Neznačeno.

severní Čechy 1. pol. 20. stol.
59189. Váza
Dražba ukončena:19.05.2021 21:37:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč