Setvák

50352. Koně na pastvě

popis: Kombinovaná technika, 38x57 cm. Signováno vpravo dole Setvák. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 14.10.2020 22:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.10.2020 21:12:52 2649