Sergiy Barkovsky - Akt

Akryl na plátně, 85x70 cm. Signováno vpravo dole S. Barkovsky. Rámováno.

o autorovi: Ukrajinský malíř.

Sergiy Barkovsky
86826. Akt
Dražba ukončena:27.11.2022 20:25:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč