Sergej Michejev

60928. Ruská trojka

popis: Olej na plátně, 39x48 cm. Signováno vpravo dole S. Michejev 34. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:10:52

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč