Sergej Michejev - Ruská trojka

Olej na plátně, 39x48 cm. Signováno vpravo dole S. Michejev 34. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - ?
Ruský malíř, žil také v Čechách.

Sergej Michejev
60928. Ruská trojka
Dražba ukončena:01.07.2021 20:10:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč