Olej na plátně, 47x33 cm, signováno vpravo dole Sekanina, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1923 - 1994
Narodil se ve Vanovicích u Blanska. Studoval Univerzitu Palackého v Olomouci. Účastnil se výstav převážně na Moravě. Je uveden ve Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců 1950-2004.