Bohumil Sekanina - Chodská selka

Olej na plátně, 47x33 cm, signováno vpravo dole Sekanina, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 1994
Narodil se ve Vanovicích u Blanska. Studoval Univerzitu Palackého v Olomouci. Účastnil se výstav převážně na Moravě. Je uveden ve Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců 1950-2004.

13485. Chodská selka
Dražba ukončena:25.10.2017 19:35:43
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč