Sedláček - Soubor 3 olejomaleb

rozměr: od 20x39 po 25x64 cm. signovány Sedláček, Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozené.

20309. Soubor 3 olejomaleb
Dražba ukončena:30.05.2018 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč