Kniha, 20x17 cm. Zdobeno dřevorytovými ilustracemi. Titulní mědirytina krve Kristovy. 4 části prvního dílu. 264+104+256+175 stran + rejstřík. Vydáno v Augsburku roku 1769. Celokožená zdobená zlacená dobová vazba.
Pozn.: Mírně poškozeno.